Nastał nowy Trend – Piżamy do noszenia na co dzień!!

Piżamowe inspiracje zyskują coraz większe znaczenie w kolekcjach modowych. Przyszedł czas na eleganckie, szykowne piżamy.

Gdzie kupić i jak stylizować modne zestawy piżamowe na co dzień? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego SenseLine.!

Koszulka SenseLine Rosa2
Spodnie Tulipan

Jak nosić piżamę na co dzień?

Szykowne komplety piżamowe niekiedy szalenie odważne lub stosunkowo konwencjonalne można nosić nie tylko w sypialni, ale także na co dzień – do pracy, na randkę, lub na imprezę. Jest to wręcz wskazane!

Stylowy duet:
Koszulka ROSA oraz spodnie HIBISCUS, a także top PRIMAVERA jak i spodnie TULIPAN najlepiej zaprezentują się w eleganckim wydaniu codziennym. Gwarancja stylizacyjnego sukcesu obok, którego nikt nie przejdzie obojętnie.

W chłodniejsze dni najlepiej sprawdzą się eleganckie zestawy piżamowe utrzymane w stonowanej, klasycznej palecie barw. Postawcie na ponad czasową czerń, dostojny granat, szykowne ecru, czy też filuterną czekoladę.

Jeżeli uwielbiacie modowe eksperymenty, kompletowanie codziennych stylizacji, uznajecie zasadzie „more is more”, zamiast przeciętności, sięgnijcie po bogactwo kolorów i różnorodność stylizacji. Komplety piżamowe z dzianiny połączonej z koronką najpiękniej wypadną wiosną i latem, ale z powodzeniem możecie nosić je także teraz.