Materiały

Najwyższa polska jakość

Nasze piżamy stworzone są z myślą o silnych, pewnych siebie kobietach, które pragną czuć się zmysłowo i sensualnie, jednocześnie nie tracąc komfortu i wygody.

Nasze wyroby uszyte są w Polsce z najwyższej jakości materiałów i dodatków, ponieważ wiemy jak ważne są to czynniki dla komfortu snu i pełnego wypoczynku.

Miękka wiskoza

Dzianina z wiskozy oddycha i chłonie wilgoć dużo lepiej niż tkanina jedwabna, przez co doskonale nadaje się na odzież dla osób z wrażliwością na dotyk.Skóra pod nią oddycha, nie powoduje uczuleń i podrażnień.
Jest miękka i miła w dotyku.

Materiał delikatnie układa się na ciele, subtelnie podkreślając kształty i zapewniając dużą swobodę.

Twój komfort

Materiały, odszycie, wykrojniki … przykładamy się do każdego procesu ALE największym elementem tej układanki jesteście Wy … jesteś TY!
Więc jeśli jesteś w stanie nam coś podpowiedzieć co może poprawić nasze produkty, to zapraszamy Cię do kontaktu – będzie nam bardzo miło

WAŻNE jest to że,…

Stawiamy na wygodę

Wygląd jest ważny ale komfort jest najważniejszy. Wszystkie produkty wielokrotnie testowałyśmy na różnych typach figury. Dopiero po kilku nieudanych prototypach okazało się, że nie wystarczy uszyć jednego modelu i powiększyć go do rozmiaru M,L i XL. Każdy rozmiar odszywany jest w indywidualny sposób aby dawać maksymalną wygodę i swobodę ruchu, niezależnie od sylwetki. 

Masz więcej pytań?

Super! Bardzo lubimy z Wami rozmawiać – pisz śmiało. 

Kontakt